Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın:
sadsad x
asdasd
Sipariş ve Teslimat

 Sipariş ve Teslimat

www.bonservis.com.tr internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, ödemeniz onaylandıktan sonra e-ticaret ekibimiz tarafından özenle hazırlanır ve kendi soğutuculu araçlarımız ve ekibimiz ile işyerinize kadar özenle teslim edilir. Bu sayede sıcaklık hassasiyeti olan gıdalar, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaştırılmış olur.

ÖNEMLİ UYARI!
Covid-19 sebebiyle sadece İstanbul için dağıtım yapabiliyoruz. Diğer şehirlere sevkiyatımızı bir süre durdurma kararı almış bulunmaktayız.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İstanbul Teslimat Bilgileri
Hafta içi saat 16:00’ya kadar vereceğiniz siparişler takip eden 1-3 iş günü içinde teslim edilmektedir. Saat 16:00 sonrası verdiğiniz siparişler de, 2-3 iş gününde teslim edilir. Haftasonu vereceğiniz siparişler takip eden ilk 1-3 iş günü teslim edilmektedir. 
Pazar günü, Bayram ve tatil günleri teslim
at yapılmamaktadır.

Trakya Bölgesi Teslimat Bilgileri
- Çanakkale Merkez ve Eceabat, Gelibolu ilçelerine sipariş ve sevkiyat gününe göre 1-5 iş gününde teslimat yapılmaktadır.
- Edirne Merkez ve Havsa, Keşan ilçelerine sipariş ve sevkiyat gününe göre 1-5 iş gününde teslimat yapılmaktadır.
- Kırklareli Merkez ve Babaeski, Kofçay, Lüleburgaz, Vize, Pehlivanköy, Pınarhisar ilçelerine sevkiyat gününe göre 1-5 iş gününde teslimat yapılmaktadır.
- Tekirdağ Merkez ve Çorlu, Çerkezköy, Hayrabolu, Malkara, Muratlı, Saray, Marmaraereğlisi, Ergene, Süleymanpaşa ilçelerine sipariş ve sevkiyat gününe göre 1-5 iş gününde teslimat yapılmaktadır.

Kocaeli ve Sakarya Teslimat Bilgileri
-Kocaeli Merkez, İzmit, Körfez, Gebze ve Kandıra ilçelerine sipariş ve sevkiyat gününe göre 1-5 iş gününde teslimat yapılmaktadır.
- Sakarya Merkez, Adapazarı, Akyazı, Ferizli, Gevye, Hendek,  Karapürçek, Kaynarca, Sapanca ve Söğütlü ilçelerine sipariş ve sevkiyat gününe göre 1-5 iş gününde teslimat yapılmaktadır.

NOT: Trakya, Kocaeli ve Sakarya bölgesi için sadece yukarıda ismi yazılmış ilçelere teslimat yapılmaktadır. Haftasonu teslimat yapılmamaktadır.

 Soğuk zincir ve teslimat

www.bonservis.com.tr olarak +4 ve -18 derecedeki soğutuculu araçlarımız sayesinde sıcaklık hassasiyeti olan ürünleri soğuk zincir bozulmadan, güvenli bir şekilde size ulaştırıyoruz. Soğuk zincir, bu ürünlerin üretiminden tüketimine kadar  özelliklerini korumaları ve bozulmamaları için uygulanması zorunlu olan muhafaza ve taşıma kriteridir.

                   
     Kolay Sipariş İçin

Alışveriş Listesi Oluşturma


Sitemizde her girdiğinizde ürün seçmek yerine Alışveriş Listeleri oluşturabilir ve sipariş verirken bu listeleri kullanabilirsiniz.


Alışveriş Listesi ile Sipariş Verme


Oluşturduğunuz Alışveriş Listesi ile nasıl sipariş verebileceğinizi, bu videoyu seyrederek öğrenebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.