Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)
STOK TÜKENMİŞTİR

Sun-G Kabuksuz Soya Fasülyesi Taneleri

1 Kilogram
81,10 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Sun-G Kabuksuz Soya Fasülyesi Taneleri

  Donuk formda sunulan Sun-G Edamame Kabuksuz Soya Fasulyesi Taneleri, lezzetli ve sağlıklı baklagil türleri arasında yer alır. Pek çok menüye kolaylıkla dahil edilebilen kabuksuz soya fasulyeleri, zengin lif kaynağı sayesinde üç öğün tüketilebilen lezzetler arasında yer alır.

  Sun-G Soya Fasulyesinin kabuksuz ve donuk formda olması kullanım esnasında size büyük bir rahatlık sunar. Özellikle şeflerin zengin ve gösterişli menülerinde lezzet kadar görseliğin de ön planda olduğu sunumlar hazırlanmasına yardımcı olur. Süt ve yoğurtla birlikte soya fasulyesini harmanlayarak mükemmel bir ara öğün oluşturabilirsiniz. Dilerseniz zeytinyağlı pilaki ile soya fasulyesini birleştirerek eşsiz bir akşam yemeği menüsü sunabilirsiniz.

  2005 yılından bu yana ev dışı tüketim (EDT) sektöründe ESAS Holding iştiraki olarak profesyonellere hizmet veren Bonservis, dünya ve Türk mutfağından lezzetleri butik üretim anlayışıyla sofralara başarılı şekilde taşır. Sun-G Edamame ürünlerinin satışını ve dağıtımını üstlenen Bonservis, kaliteyi güvenle menülerinize dahil eder. Yemek menülerinde fark yaratmayı tercih eden şeflerin bir numaralı tercihleri arasında Sun-G Kabuksuz Soya Fasulyesi Taneleri de yer alır.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi paket üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Ürünü derin dondurucuda muhafaza ediniz.

  Menşei

  Çin

  Net Gramaj

  1000 Gram

  Kullanım Önerileri

  Sun-G Edamame Kabuksuz Soya Fasulye Tanelerini kullanmadan 1-2 saat kadar önce derin dondurucudan çıkarın ve çözülmeye başladıktan sonra ürünü kullanın.

 • 1 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.