Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd

Silindir Makaron Separatörü 2'li

120 Adet
494,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Silindir Makaron Separatörü 2 li

  Bonservis tarafından kullanıcılara sunulan makaron seperatörleri, renkli ve çeşitli formları ile mevcuttur. Özel kapsülü ile dikkat çeken bu makaronlar seperatörü, ikili formu ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Makaronları bozulmadan muhafaza etmeye yardımcı olan bu seperatörler, şeffaf tasarımları ile dikkat çeker. Restoran, kafe, otel gibi işletmelerde makaronların sergilenmesine yardımcı olan bu seperatörler, pratiklik sağlar. Hızlı bir şekilde pişerek oluşan makaronların, uzun süre bozulmadan tüketilebilmesi için söz konusu seperatörlerde muhafaza edilmesi gerekir. Makaronların adetlerine ve formlarına göre seperatör tasarımları da değişiklik gösterir. Çoğunlukla silindir formu ile dikkat çeken bu seperatörlerin içerisine makaronları rahatlıkla dizebilirsiniz.

  Ev dışı tüketim kanalına hizmet veren Bonservis tarafından sunulan silindir makaron seperatörü 2’li formu kafe, restoran gibi işletmelerde kullanılmak üzere üretilir. Söz konusu ürünleri buzlukta makaronları dondurmak içinde tercih edebilirsiniz. Siz de ihtiyacınıza uygun seperatör setini Bonservis üzerinden temin edebilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Yok

  Saklama Koşulları

  2’li Silindir Makaron Seperatörünü direkt gün ışığına maruz kalmayan ve ıslak olmayan ortamlarda saklayabilirsiniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  120 Adet

  Kullanım Önerileri

  2’li olarak dizayn edilen silindir makaron seperatörü ürününü işletmelerin sunum bölümlerinde ya da dolap içlerinde makaronlar bozulmadan saklayabilirsiniz.

 • 120 Adet
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.