Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Senass Vejeteryan Pizza 22 cm

10 Adet x 1 Koli
129,30 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Senass Vejeteryan Pizza 22 cm

  İtalyan mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan pizza, üzerindeki leziz malzemeleriyle, hamuruyla ve sosuyla eşsiz bir yemek. Genelde sucuk, sosis gibi gıdalarla hazırlandığından vejetaryen bireyler karışık pizza çeşitlerini pek tüketmez. Senass vejetaryen pizza, bu problemi çözer ve et ürünlerinin bulunmadığı bir pizza çeşidini sunar.

  Senass vejetaryen pizzaya restaurant ve otel menülerinizde yer vererek farklı yeme tarzlarına sahip bireylerin de restauranınızı tercih etmelerini sağlayabilirsiniz. Yalnızca vejetaryenler için değil o an et ürünü bulunmayan bir pizza tüketmek isteyenler için de restaurant menünüzü zenginleştirebilirsiniz.

  Ev dışı tüketim (Horeca) sektöründe en çok tüketilen yiyeceklerden biri olan pizzaya işletmenizde hazır şekilde yer vererek daha hızlı servis sağlayabilirsiniz. Böylece mutfakta oluşabilecek yoğunlukların da önüne geçebilirsiniz. Dilerseniz evinizde de Senass vejetaryen pizzaya yer vererek canınız çektiğinde hızlıca pizzanızı pişirip tüketime hazır hâle getirebilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Senass vejetaryen pizzanın içerisinde yer alan ürünlere karşı alerjiniz varsa tüketimden kaçınınız.

  Saklama Koşulları

  Bozulmaların önüne geçmek için -18 derecede muhafaza etmeniz tavsiye edilir.

  Menşei

  Türkiye Cumhuriyeti

  Net Gramaj

  2000 gram (1 koli-10 adet)

  Kullanım Önerileri

  Senass Pizza’yı dondurucudan çıkarıp fırında fanlı ayarda üzerindeki malzemeler kızarana kadar pişirip tüketebilirsiniz.

 • 10 Adet x 1 Koli
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.