Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Senass Pizza Tabanı 22 cm

12 Adet x 1 Koli
73,60 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Senass Pizza Tabanı 22 cm

  Senass Pizza Tabanı saniyeler içinde enfes pizzalar hazırlamanızı sağlayan pratik bir üründür. Yarı pişmiş olarak beğeninize sunulan ürün, 22 cm çapı ile tek kişilik pizzalar için idealdir. Pizza tabanını dilediğiniz şekilde tamamlayarak farklı damak tatları için lezzetli seçenekler yaratabilirsiniz. Dakikalar içinde pişerek hazır hale gelen bu ürün ile mutfakta zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

  -18 derecede muhafaza ettiğiniz Senass Pizza Tabanını -6 derecede çözdürebilir, damak tadınıza göre hazırlayacağınız pizza sosu ile hazırlamaya başlayabilirsiniz. Sucuk, sosis, jambon gibi et ürünleri, peynir çeşitleri, biber ve mantar gibi taze sebzelerle çeşitlendireceğiniz pizza reçeteleri ile konuklarınıza ziyafet yaşatabilirsiniz. Önceden 250 derecede ıstılmış fırında 4-5 dakika pişirdiğiniz pizzanızı sıcak bir şekilde servis edebilirsiniz.

  Ev dışı tüketim(EDT) sektörünün ihtiyaçlarına 15 yıldan fazla süredir lezzetli çözümler üreten Bonservis ayrıcalığı ile Senass Pizza Tabanını satın alabilir, menünüzü lezzetli pizza seçenekleri ile genişletebilirsiniz.

  Menşei

  Türkiye

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi paket üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Üretim tarihinden itibaren -18 derecede bir yıl boyunca muhafaza edebilirsiniz. Dondurucudan çıkan ürünlerin -6 derecede raf ömrü 4 gündür.

  Net Gramaj

  200 gram x 12 adet

  Kullanım Önerileri

  Ürün yarı pişmiş olarak satıldığından pizzanıza ekleyeceğiniz malzemelerden pişme süresi uzun olanlar için ön pişirme yapmanızı tavsiye ederiz.

 • 12 Adet x 1 Koli
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.