Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Senass Karışık Pizza 19 cm

20 Adet x 1 Koli
211,50 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Senass Karışık Pizza 19 cm

  Senass Karışık Pizza 19 cm, İtalyan mutfağının sevilen lezzetini restaurant menülerinize taşır. Oldukça kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanılarak hazırlanan bu hazır pizza, müşterilerinizi memnun edebileceğiniz ve işletmenize müptela olmalarını sağlayabileceğiniz bir lezzette. 19 cm boyutunda olan bu pizzalar, hızlıca pişirilip servise hazır hâle getirilebildiklerinden mutfakta oluşabilecek yoğunlukların önüne geçer.

  Soğuk zincirle mutfaklarınıza taşınan Senass Karışık Pizza, size ulaştırılırken herhangi bir bozulma olmaması için özenle korunur. Mutfak şeflerinin de tercihlerinden biri olan Senass Karışık Pizza, peynir, mısır, kırmızı ve yeşil biber, sucuk ve siyah zeytin gibi üst malzemelere sahiptir.

  Lezzetli hamuru ve malzemelerinin bütünleşmesiyle unlu mamüller arasında öne çıkan Senass Karışık Pizza’ya işletmelerinizin menülerinde yer vererek müşterilerinize İtalyan mutfağının kapılarını aralayabilirsiniz. Dilerseniz evlerinizde de bu hazır pizzaya yer verebilir ve istediğiniz her an kolayca hazırlayıp tüketebilirsiniz.

  Alerjen Uyarıları

  Gluten içerir. İçeriğindeki diğer malzemelere karşı alerjiniz varsa veya tüketimden sonra reaksiyon gösterirseniz tüketimden kaçınınız.

  Saklama Koşulları

  Bozulmaları engellemek için -18 derecede saklamanız önerilir.

  Menşei

  Türkiye Cumhuriyeti

  Net Gramaj

  1 koli x 20 adet

  Kullanım Önerileri

  Dondurucudan çıkardıktan sonra fanlı fırında üzerindeki malzemeler kızarıp peyniri eriyene kadar pişirerek servis edebilirsiniz.

 • 20 Adet x 1 Koli
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.