Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Senass İnce Taban 30 cm

20 Adet x 1 Koli
175,80 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Senass İnce Taban 30 cm

  Restoran, kafe, kantin ve otel gibi işletmelerin tercih ettiği Senass İnce Taban 30 cm ürün, mutfakta hızlı ve pratik olmanıza yardımcı olur. Hazır pizza tabanı üzerine dilediğiniz malzemeleri ekleyerek işletmenize özel pizza çeşitleri yaratabilirsiniz. Bir adet 30 cm ince taban ile konuklarınıza 8–12 dilim pizza sunabilirsiniz.

  Donuk pizza tabanı işletmeniz için pek çok açıdan kazançlı bir Ev Dışı Tüketim (EDT) ürünüdür. Senass İnce Taban sayesinde pizza servis etmek için hamur hazırlama, mayalama, şekli verme gibi işlere ayrıca zaman ve bütçe ayırmanız gerekmez.

  HoReCa sektörünün Türkiye'de en çok tercih ettiği donuk pizza markalarından Senass’ın pek çok ürünü ve 30 cm ince pizza tabanı, Bonservis aracılığıyla size ulaştırılır. Bonservis, 16 yılı aşkın süredir Ev Dışı Tüketim (EDT) kanalında profesyonel işletmelere hizmet verir.

  Alerjen Uyarısı

  Süt ürünleri ve glüten içerir.

  Saklama Koşulları

  Dondurucuda -18 °C’de muhafaza ediniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  Bir adet Senass İnce Taban 30 cm yaklaşık 500 gramdır. Bir koli içerisinde 20 adet pizza tabanı bulunmaktadır.

  Kullanım Önerileri

  Pizza tabanı çözüldükten sonra üzerine çeşitli malzemeleri koyup pişirebilirsiniz. Çözülmüş Senass İnce Taban 30 cm ile hazırladığınız pizzayı endüstriyel pizza fırınında 3 dakika gibi kısa bir sürede servise hazır hale getirebilirsiniz.

 • 20 Adet x 1 Koli
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.