Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Rummo Penne Rigate No:66

500 Gram
42,20 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Rummo Penne Rigate No:66

  İtalyan mutfağının en sevilen lezzetlerinden olan Penne Rigate makarnayı zengin içeriklerle sunan Rummo Penne Rigate No:66 makarna, misafirlerinize gerçek bir lezzet şöleni yaşatır. Özenle seçilen tarımsal içeriklerin geleneksel yöntemlerle hazırlandığı Rummo Penne Rigate makarna, farklı sos ve içeriklerle zenginleştirilerek daha lezzetli ve etkileyici bir hale getirilebilir. Şeflerin favorisi Rummo sayesinde siz de misafirlerinize kaliteli bir deneyim yaşatabilirsiniz.

  Ev dışı tüketim (EDT) sektöründe 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren Bonservis, dünya mutfağının en sevilen lezzetlerini ideal tatta ve tazelikte işletmelerle buluşturur. Yerli ve uluslararası pek çok Horeca markası ve profesyoneli tarafından tercih edilen Bonservis, üstün kalite anlayışı, geniş dağıtım ağı ve modern depolama çözümleriyle işletmelerin ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde karşılar. Siz de markanızın ev dışı tüketim ihtiyaçları için Bonservis’i tercih ederek misafirlerinize keyifli ve lezzetli bir deneyim yaşatabilir, kaliteli hizmet sunabilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Glüten içerir. Ürün ayrıca iz miktarda soya içerebilir.

  Saklama Koşulları

  Kuru, temiz ve serin saklama koşullarında son kullanma tarihine kadar güvenle muhafaza edilebilir.

  Menşei

  İtalya

  Net Gramaj

  500 Gr

  Kullanım Önerileri

  Uygun miktardaki makarnayı istenilen sürede haşlayarak direkt olarak veya farklı içeriklerle birlikte servis edebilirsiniz.

 • 500 Gram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.