Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Richland Ballı Buğday

500 Gram
31,50 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Richland Ballı Buğday

  Kuru gıda ürünleri arasında yer alan Richland Ballı Buğday, kahvaltıların vazgeçilmez lezzetleridir. Sade olarak tüketilmesinin yanı sıra, soğuk sütle ya da yoğurtla birlikte servis edilen Richland Ballı Buğday hem kahvaltılık hem de atıştırmalık olarak sunulabilir. Şeflerin sunumlarını kolaylaştıran ve hızlı kahvaltı çeşitleri arasında yer alan Richard Ballı Buğday, taptaze ve zengin içeriği ile işletmenizin menüsünü özelleştirir.

  Pratik bir şekilde hazırlanması, lezzetli ve sağlıklı içeriği ve zahmetsiz sunumu, Richland Ballı Buğdayı şeflerin bir numaralı tercihi yapar. Mutfakta geçirdiğiniz vakti azaltarak azaltarak zaman tasarrufu yapmanızı sağlar. Otel, restoran ve cafe işletmelerinizin menülerinde yer verebileceğiniz Richland Ballı Buğday kahvaltılık gevrek formuna dikkat eden müşterilerinizin bir numaralı tercihi olacaktır.

  2005 yılından bu yana ev dışı tüketim (EDT) sektöründeki profesyonellere hizmet veren Bonservis, Dünya ve Türk mutfağından lezzetleri butik üretim anlayışıyla sofralara taşıyan Richland ürünlerinin satışını ve dağıtımını üstlenir. Siz de zincir restoranların ve otellerin öncelikli tercihleri arasında yer alan Richland ürünlerini seçebilir, Bonservis kalitesi ve güvencesiyle Richland Ballı Buğdayı en kısa sürede menülerinize taşıyabilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi paket üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Serin, kuru ve gün ışığı almayan ortamlarda saklamanız önerilir.

  Menşei

  Polonya

  Net Gramaj

  500 gram

  Kullanım Önerisi

  Son kullanma tarihinden önce Richland Ballı Buğdayı güvenle tüketebilirsiniz.

 • 500 Gram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.