Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Rella Klasik Marlenka

100 Gram x 8 Dilim
136,80 TL + KDV
144,00 TL + KDV
%5
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Rella Klasik Marlenka

  Dondurulmuş bir formda sunulan Rella Klasik Marlenka ballı ve cevizli, zengin içeriği ve lezzeti fark yaratan bir tatlı çeşididir. Çek Cumhuriyeti'nin özel ve geleneksel tarifi olan Marlenka, lezzetiyle konuklarınızı büyüler. Yapay renklendirici kullanılmadan yapılan tatlı seçeneği sağlıklı içeriği ve dünyada ün yapan lezzeti ile menülere dahil olmayı başarır.

  Şık görselini eşsiz lezzeti ile birleştiren Rella Klasik Marlenka, pratik hazırlanma süreci ile de sunum ve servislerde size büyük kolaylık sağlar. Restoran ve cafe menülerine dahil olan, dünya lezzetlerini ayağınıza kadar getiren Rella Klasik Marlenka ballı ve cevizli, kat kat ve yumuşak yapısı ile damaklarda da eşsiz bir tat bırakır.

  2005 yılında kurulan ve ev dışı tüketim (EDT) sektöründe hizmet veren Bonservis, hem Türk hem de dünya mutfağının lezzetlerini menülere taşıyan Rella ürünlerinin satışını ve dağıtımını başarıyla üstlenir. Siz de Rella ürünlerini Bonservis güvencesiyle rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi paket üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  - 18 derecede muhafaza ediniz.

  Menşei

  Çek Cumhuriyeti

  Net Gramaj

  800 Gram (8 Dilim x 100 Gram)

  Kullanım Önerileri

  Rella Klasik Marlenka ballı ve cevizli pastayı servis etmeden 4 saat önce +4 °C’de çözülmesini bekleyip ardından ürünü güvenle sunum yapabilirsiniz.

 • 100 Gram x 8 Dilim
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.