Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Puratos Stabiliy

500 Gram x 10 Adet
625,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Puratos Stabiliy

  Puratos Stabiliy, profesyonel ellerden çıkmış pastalar ve tatlılar yapmanıza imkân tanır. İçerisinde modifiye nişasta bulunur. Modifiye gıda nişastası jelleşme, koyulaştırma ve stabilite sağlama gibi fonksiyonel faydalar sunan, yiyecek ve içeceklerin genel kalitesine katkıda bulunan bir üründür.

  Pasta üzerine yerleştirilen meyvelerin taze kalması için kullanılır. Pasta ve tatlılardaki meyvelerin su bırakmasını önler. Puratos Stabiliy, normal nişastalara kıyasla soğutmada jelleşmeye karşı olağanüstü stabilite sunar. Akışkan veya yarı katı sistemlerde üstün parlaklık, berraklık ve yumuşak bir tat verir. Gıdalarda kıvam arttırıcı olarak da kullanılır. Daha iyi bir renk, parlaklık ve doku oluşmasını sağlar.

  16 yılı aşkın bir süreden günümüze dek ev dışı tüketim (EDT) sektöründe bulunan profesyonellere hizmet sağlayan Bonservis, pastacılık, ekmekçilik ve çikolata sektörlerinde endüstriyel, perakende alanındaki müşterilerine hizmet sunan ve uluslararası bir şirket olan Puratos'un uzman ve yenilikçi ürünlerinin satış ve dağıtımını üstlenmektedir. Siz de sektör profesyonelleri tarafından beğenilerek kullanılan, kaliteye ve gelişime verdiği önemle üretim sağlayan Puratos ürünlerini tercih edebilir ve yaptığınız mükemmel tatlarla misafirlerinizi büyüleyebilirsiniz. Bonservis güvencesi ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile Puratos Stabiliy'i deneyebilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi ürün üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Serin, nemsiz ve kuru bir ortamda muhafaza edilmelidir.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  5000 Gram (10 Adet x 500 Gram)

  Kullanım Önerileri

  Pasta, dolgu, sos ve tatlılarda kullanımı önerilir.

 • 500 Gram x 10 Adet
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.