Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Puratos Chantypak

1 Litre x 12 Adet
492,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Puratos Chantypak

  Krema formunda bulunan Puratos Chantypak, bitkisel sıvı bir krem şantidir. Tüm pasta çeşitlerinde pürüzsüz dokusu ve mükemmel vanilya lezzetiyle harikalar yaratabileceğiniz bir üründür. Çırpılmaya hazır kıvamı, donmaya ve çözülmeye karşı dayanıklı yapısı sayesinde birçok farklı uygulamada rahatlıkla kullanılabilir.

  Hayvansal kremalara oranla %50 daha az yağ içerir. Kullanıma hazır halde bulunan Puratos Chantypak, üstün dayanıklılığı ile eşsiz lezzetler yaratmanızı sağlar. Koruyucu, trans yağ, kolestrol ve GDO içermeyen formdadır. Süt ürünü olmayıp şekerli bir tada sahiptir.

  16 yıldır ev dışı tüketim (EDT) sektöründe alanının uzmanlarına hizmet sunan Bonservis, pastacılık ve çikolata sektöründe yenilikçi ürünlere sahip Puratos ürünlerinin satış ve dağıtımını da üstlenmektedir. Siz de 20 yıldan uzun süredir pasta şefleri tarafından beğenilerek kullanılan Puratos ürünlerini tercih ederek Bonservis’in sunduğu kaliteli hizmet ve güven ile mutfağınızda harikalar yaratabilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi ürün üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  20°C’de oda sıcaklığında 9 ay süresince saklanabilir.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  12000 Mililitre (12 Adet x 1000 Ml)

  Kullanım Önerileri

   Pasta, dolgu, ganaj, sos, verrines, bavarois ve mus için bazlar dahil olmak üzere çok sayıda taze ve dondurulmuş uygulamada süt kreması ve çırpılmış krema yerine kullanılabilir.

 • 1 Litre x 12 Adet
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.