Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Puratos Carat Pralin

1 Litre x 12 Adet
800,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Puratos Carat Pralin

  Yoğun fındık aromalı çikolatalı krema Puratos Carat Pralin, pastane ve şekerleme sektöründe hizmet veren işletmelerin çokça talep ettiği bir malzemedir. Fındığın kendine özgü eşsiz tadı ile hazırlanan Puratos Carat Pralin, çikolatalı krema ve sosların yapımı için idealdir. Sütlü, bitter ve beyaz çikolatanın birleşiminden oluşan pralin birçok farklı lezzetle harmanlanabilen bir yapıdadır. Çeşitli tatlı ve şekerleme reçetelerinde kullanabileceğiniz pralin sahip olduğu mükemmel yapısı sayesinde krema ve hamurlara hızlıca karışır. İçerisindeki yoğun fındık ve kakao ile her ürününüze özel bir lezzet katar.

  Puratos Carat Pralin gibi pasta ve çikolata yapımında kullanılan pek çok malzemeyi Bonservis bünyesinde bulabilirsiniz. 2005 yılından bu yana hizmet veren Bonservis, ev dışı tüketim ürünlerinin satışını ve pazarlamasını üstlenir. Horeca sektörünün önde gelen yerli ve yabancı markalarına ait gıda ve gıda dışı ürünlerini profesyonel işletmelere kaliteli hizmet anlayışı ile ulaştırır.

  Alerjen Uyarısı

  Süt ve kabuklu yemiş ürünleri içerir. Eser miktarda glüten bulunabilir.

  Saklama Koşulları

  Işıktan ve nemden uzak serin bir ortamda muhafaza ediniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  10000 Gram

  Kullanım Önerileri

  Puratos Carat Pralin’den krema, iç dolgu malzemesi, pasta hamuru ve çeşitli spesiyal çikolataların yapımında yardımcı malzeme olarak faydalanabilirsiniz. Ayrıca dekor hazırlama ve kaplama uygulamalarında sade şekilde kullanabilirsiniz.

 • 1 Litre x 12 Adet
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.