Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın:
sadsad x
asdasd

Pratiko Premium Kaplamalı Patates (7x7)

2,5 Kilogram x 5 Paket
88,40 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Döküman
 • Pratiko Premium Kaplamalı Patates (7x7)

  Bir çiftçi kuruluşu olan Torku’nun yerli ve özel üretim patateslerden ürettiği Torku Preminium Patates Kaplamalı yalnız restoranlarda değil evlerde de parmak patates keyfi yaşamanızı sağlıyor.

  Çiftçiler tarafından özenle üretilen ve hasat edilen patateslere hiçbir katkı maddesi konulmadan en sağlıklı şekilde üretilerek halka sunulan ürün tüm lezzeti ile sofralarda. Parmak kalınlığında özel olarak dilimlenerek dondurulan ve buzlukta muhafaza edilen ürün istediğiniz an tüketmeye hazır.

  Acil yemek olarak kullanılan hazır gıda ürünü pratik, sağlıklı ve ideal çözüm alternatifi. Yağda kızartılarak tüketime yuğun halde üretilen parmak patates altın sarısı bir renk alana kadar kızgın yağda kızartılmalı. Vaz geçilmez lezzeti ile her yaşta insanın favorisi olan parmak patates farklı boyutları ile tüm evlerde ve restoranlarda tüketime hazır halde sunuluyor.

  Dondurulmuş gıda ürünleri arasında ailenin her bireyinin beğendiği ve tüketmek istediği ürün özelliği ile sofralarını baş tacı haline gelen parmak patates Torku güvencesiyle.

  Menşei
  Türkiye

  Net Gramaj
  12,5 Kilogram


  Saklama Koşulları
  -18 °C de muhafaza ediniz.

  Kullanım Önerileri
  180 C yağda 3-4 dakika altın sarısı renk alıncaya kadar kızartınız.

 • 2,5 Kilogram x 5 Paket
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.