Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd

Pigeon Brand Hindistan Cevizi Sütü

400 Mililitre
11,30 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Döküman
 • Pigeon Brand Hindistan Cevizi Sütü 400 ML

  Hindistan cevizi sütünün beslenmemiz üzerindeki en büyük etkisi vücudun bağışıklık savunmasını oluşturmak ve hastalığı önlemek için kullanılmasıdır. 
  Hindistan cevizi sütü genellikle bir "mucize sıvı" olarak kabul edilir. Hindistan cevizi sütü, akrabaları ile birlikte hindistancevizi yağı ve hindistan cevizi suyu dünyanın en sağlıklı gıdaları arasındadır.

  Hindistan Cevizinin iç kısmı çıkartılıp küçük parçalara ayrıldıktan sonra kaynamayan sıcak suda oda sıcaklığında bekletilir ve süzüldükten sonra Hindistan Cevizi Sütü elde edilir.
  Metabolizma hızını artırır.
  Sindirim ve besin emilimini kolaylaştırılır.
  Antioksidandır
  Bağışıklığı güçlendirir.

  Hindistan cevizi sütü, besinleri ve mükemmel lezzetini sağlamanın yanı sıra, enerji için vücut tarafından kolayca emilen ve kullanılan orta zincirli bir yağ asidi olan laurik asit olarak adlandırılan yağ içerir. Hindistancevizi yağ asitleri esas olarak doymuş yağlardır, ancak bunların kolesterol seviyenizi arttıracağını ve kalp hasarına neden olacağını düşünmeyin. Bu durumun tam tersine hindistan cevizi sütü kolesterol seviyelerini düşürmenize , kan basıncınızı dengelemenize ve kalp krizlerini veya felçleri önlemenize yardımcı olur.

  Tam yağlı Hindistan cevizi sütü tüm doğal yağ asitlerini içerirken, “hafif” hindistancevizi sütleri, daha ince, daha düşük kalorili bir süt oluşturan bazı yağları uzaklaştırmak için oldukça iyidir. Hindistan cevizi sütü, süt , laktoz, soya , fındık veya tahıllardan tamamen arınmış olduğu için, süt ve fındık veya tahıl bazlı sütlere alerjisi olan herkes için iyi bir seçenek olur. Artı olarak da vegan ve bitki bazlı beslenenler için oldukça iyidir.

  İçindekiler

  Hindistan cevizi özü (%75), Su, Kıvam Arttırıcı : E412-E466-E415, Emülgatör : E471-E435

  Alerjen Uyarısı


  Saklama Koşulları
  Serin ve Kuru ortamda saklayınız.

  Menşei
  Tayland

  Net Gramaj
  400 Mililitre

  Kullanım Önerileri
  Açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza ediniz ve 4 gün içerisinde tüketiniz.

 • 400 Mililitre
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.