Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Peklez Sakızlı Muhallebi

3 Kilogram
93,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Peklez Sakızlı Muhallebi

  Geleneksel sütlü tatlılar arasında en sevilenlerden biri olan sakızlı muhallebi, Peklez kalitesi ile sofralardaki yerini alır Profesyonel mutfakların tercihlerinden olan Peklez Sakızlı Muhallebi, özellikle açık büfe servisi olan işletmeler için toz formu sayesinde büyük kolaylık sağlar. Sadece süt ile pişirilen toz karışımı, paketin üzerinde önerilen ölçülere göre az ya da çok olacak şekilde porsiyonlayabilir ve misafirlerinize sunabilirsiniz.

  Enfes kıvamı ve sakız aroması ile her kaşıkta daha çok yeme isteği uyandıran Peklez Sakızlı Muhallebiyi porsiyonladıktan sonra üzerine çikolata parçaları ya da yaban mersini gibi alternatifler ile süsleyebilirsiniz. Özel içeriği ve ideal şeker oranı sayesinde son derece hafif bir lezzete sahip olan sakızlı muhallebiyi güvenle tatlı menülerine dahil edebilirsiniz.

  Yaklaşık 16 yıldır ev dışı tüketim (EDT) sektöründe hizmet veren Bonservis, kaliteli ürünler üreten ve hijyenik performansı yüksek olan Peklez markasının kuru gıda ve dondurulmuş ürünlerinin hem satışını hem de dağıtımını üstlenir. Siz de bu lezzetler arasında yer alan Peklez Sakızlı Muhallebiyi gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi paket üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Ürünü kuru, serin, neme ve güneşe maruz kalmayacak şekilde muhafaza ediniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  3000 gr

  Kullanım Önerileri

  Süt ile pişirdikten sonra soğutarak porsiyonlayabilir ve misafirlerinize servis edebilirsiniz.

 • 3 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.