Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Peklez Revani

3 Kilogram
219,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Peklez Revani

  Geleneksel Osmanlı saray mutfağının en sevilen tatlılarından biri olan revani, popülaritesini günümüze kadar koruyor ve sıkça tüketilmeye devam ediyor. Süngerimsi yumuşak keki, enfes aroması ve ağızda dağılan kıvamıyla profesyonellerden tam puan alan Peklez Revani otel, restoran, cafe ve pastane gibi yoğun tüketici hacmine sahip işletmeler tarafından güvenle tercih edilir.

  Paketin üzerinde önerilen pişirme yöntemlerine başvurarak Peklez Revaniyi kolay bir şekilde pişirebilirsiniz. Toz formda olan revaniyi istediğiniz ölçülerde hazırlayabilirsiniz. Revani keki pişirip enfes şerbeti ekledikten sonra dilerseniz üzerini krem şanti, limon ya da portakal dilimleri ile süsleyerek servis edebilirsiniz.

  Yaklaşık 16 yıldır ev dışı tüketim (EDT) sektöründe hizmet veren Bonservis, yerli ve uluslararası pek çok firmanın gıda ve gıda dışı ürünlerinin satış ve dağıtımını gerçekleştirir. Kaliteli ürünler üreten ve hijyenik performansı yüksek olan Peklez markasının kuru gıda ve dondurulmuş ürünleri arasında yer alan Peklez Revaniyi gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi paket üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Ürünü kuru, serin, neme ve güneşe maruz kalmayacak şekilde muhafaza ediniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  3000 gr

  Kullanım Önerileri

  Revani kekini pişirdikten sonra şerbeti soğumuş şekilde dökebilir ve üzerini isteğinize göre süsleyebilirsiniz.

 • 3 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.