Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Peklez Puding Antep Fıstıklı

3 Kilogram
156,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Peklez Puding Antep Fıstıklı

  Mutfak şeflerinin bir numaralı tercihlerinden biri olan Peklez Puding Antep Fıstıklı, kolay hazırlanabilir olması sayesinde yoğunluğun yaşandığı anlarda mutfakta zamandan tasarruf etmeye olanak sağlar. Toz formda sunulan puding, sadece süt ilave edilerek pişirilir. Homojen içeriği ve topaklanmayan formu sayesinde piştikten sonra pürüzsüz bir kıvam elde edilen Peklez Puding Antep Fıstıklı, yoğun fıstık aroması ile ağızda enfes bir tat bırakır. Pudingi paketin üzerinde önerilen tarif ve talimatlar doğrultusunda istediğiniz ölçülerde pişirebilirsiniz. Soğuduktan sonra üzerini Antep fıstığı taneleri ile süsleyebilirsiniz.

  Yaklaşık 16 yıldır ev dışı tüketim (EDT) sektöründe hizmet veren Bonservis, yerli ve uluslararası pek çok firmanın gıda ve gıda dışı ürünlerinin satış ve dağıtımını gerçekleştirir. Kaliteli ürünler üreten ve hijyenik performansı yüksek olan Peklez markasının kuru gıda ve dondurulmuş ürünleri arasında yer alan Peklez Puding Antep Fıstıklıyı gönül rahatlığı ile satın alabilir ve tatlı menülerinize dahil edebilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi paket üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Ürünü kuru, serin, neme ve güneşe maruz kalmayacak şekilde muhafaza ediniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  3000 gr

  Kullanım Önerileri

  Sadece süt ile karıştırarak kısa sürede hazır hale gelen Antep fıstıklı pudingin üzerini soğuduktan sonra Antep fıstığı taneleri ile süsleyebilirsiniz.

 • 3 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.