Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Peklez Pancake & Waffle

2 Kilogram
156,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Peklez Pancake & Waffle

  Hem tatlı hem tuzlu reçetelerde faydalanabileceğiniz Peklez Pancake & Waffle hazır toz karışımı iki farklı lezzeti tek üründe sunar. Kullanımı kolay hazır toz karışımıyla müşterileriniz için hızlı bir şekilde waffle ve pancake yapabilirsiniz. İçine oldukça az malzeme eklenerek kullanılan Pancake & Waffle toz karışım, pankek ile yapılan lezzetleri hazırlarken de size yardımcı olacaktır.

  Peklez Pancake & Waffle hazır toz karışımı gibi işletmenizde ihtiyaç duyacağınız pek çok ev dışı tüketim (EDT) gıda ve gıda dışı ürünlerini Bonservis'te bulabilirsiniz. 16 yıldır horeca sektöründe hizmet veren Bonservis, yerli ve yabancı pek çok markanın distribütörlüğünü üstlenir. Profesyonel işletmelerin öncelikli tercihleri arasında bulunan Peklez gibi markalarının ev dışı tüketim ürünlerini Bonservis kalitelisiyle temin edebilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  İçerisinde süt ürünleri, yumurta, glüten ve eser miktarda soya, kabuklu yemişler bulunabilir.

  Saklama Koşulları

  Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  2000 Gram

  Kullanım Önerileri

  3 kg Peklez Pankek & Waffle toz karışımı için 4,5 lt süt gerekir. Sütle iyice karıştırılan ürün bir süre bekletilir. Pancake için hazırlanan karışım kepçe yardımıyla yağsız teflon tavaya dökülür ve kızartılır. Toz Karışım waffle yapımında kullanılacaksa sütün yanı sıra 300 ml ayçiçeği yağı da eklenmelidir. Hazırlanan waffle hamuru waffle makinesine döküldükten sonra kapağı kapalı şekilde 1,5 dakika pişirilir.

 • 2 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.