Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Peklez Keşkül

3 Kilogram
93,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Peklez Keşkül

  Osmanlı saray mutfağının en sevilen sütlü tatlılarından biri olan keşkülü Peklez kalitesi ile hazırlamak hem çok kolay hem de çok hızlı. Toz formda sunulan Peklez Keşkül, tüketici yoğunluğu fazla olan büyük mutfaklarda sıklıkla tercih edilir. Şeflerin mutfaktaki işlerini kolaylaştıran ürün, zamandan tasarruf etmeye de olanak sağlar. Özel karışımı sayesinde pişirme sırasında ya da sonrasında herhangi bir topaklanma yaşanmaz. Peklez Keşkül pürüzsüz kıvamı ve enfes aroması ile her kaşıkta daha çok yeme isteği uyandırır. Sade süt ilave ederek paketin üzerindeki talimatlar doğrultusunda dilediğiniz ölçülerde pişirebilirsiniz.

  2005 yılından beri ev dışı tüketim (EDT) sektöründe hizmet veren Bonservis, yerli ve uluslararası pek çok firmanın gıda ve gıda dışı ürünlerinin satış ve dağıtımını gerçekleştirir. Kaliteli ürünler üreten ve hijyenik performansı yüksek olan Peklez markasının kuru gıda ve dondurulmuş ürünleri arasında yer alan Peklez Keşkülü gönül rahatlığı ile satın alabilir ve tatlı menülerinize dahil edebilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi paket üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Ürünü kuru, serin, neme ve güneşe maruz kalmayacak şekilde muhafaza ediniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  3000 gr

  Kullanım Önerileri

  Sadece süt ile karıştırarak kısa sürede hazır hale gelen Peklez Keşkülün üzerini soğuduktan sonra badem taneleri ve tarçın ile süsleyebilirsiniz.

 • 3 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.