Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Peklez Çikolata Sos

3 Kilogram
180,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • PekLez Çikolata Sos

  Toz karışım formunda sunulan Peklez Çikolata Sos keklerin, kurabiyelerin, cookie’lerin ve meyvelerin üzerinde kullanabileceğiniz bir üründür. Konuklarınıza ve davetlilerinize kısa zamanda hem lezzetli hem de görsel şölen yaratan tatlıları hazırlamak için Peklez Çikolata Sosu reçetelerinize dahil edebilir, tatlılarınızda ideal kıvamı ve lezzeti yakalayabilirsiniz.

  Peklez Çikolata Sos ürününün toz halinde olması şeflere oldukça pratik bir kullanım deneyimi sunar. Tatlılara kolaylıkla dahil edilebilen çikolata sos, servis ve sunumlarda zaman tasarrufu yapmanıza olanak tanır. Oldukça çeşitli tariflerde kullanıma uygundur. Tatlı tariflerinizi Peklez Çikolata Sos ile zenginleştirebilir, her damak zevkine uygun lezzetler oluşturabilirsiniz.

  Üretime ev dışı tüketim (EDT) sektöründe hizmet vererek 2005 yılında başlayan Bonservis, o tarihten günümüze Peklez ürünlerinin satışı ve dağıtımını başarıyla üstlenir. Zincir restoran ve kafelerin yanı sıra, butik işletmelerin de öncelikli tercihleri arasında yer alan Peklez ürünlerine, Bonservis kalitesi ve güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Menülerinizi çeşitlendirmek ve tariflerinizi özelleştirmek için siz de Peklez Çikolata Sosunu kullanabilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi paket üzeridne yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Serin ve kuru ortamda ürünü muhafaza ediniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  3000 gr

  Kullanım Önerisi

  Peklez Çikolata Sosunu kek ve cookie gibi tatlıların üzerinde güvenle kullanabilirsiniz.

 • 3 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.