Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Peklez Choco Browni

3 Kilogram
138,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Peklez Choco Browni

  Otel, cafe, restoran ve pastane gibi büyük mutfaklara sahip olan işletmeler için özel olarak hazırlanan Peklez Choco Browni, 3000 gramlık paketlerde toz bir karışım halinde sunulur. Günün her anında kolayca pişirilme imkanı sunan tatlı, kısa sürede hazır hale gelerek müşterilere taze bir şekilde sunulur. Homojen dokusu ile topaklanma gibi sorunları ortadan kaldıran Peklez Choco Browni, süngerimsi kıvamı ile damakta enfes bir tat bırakır. İstediğiniz ölçülerde yapabileceğiniz Browni karışımının içerisinde isteğe göre ceviz, fındık badem ya da vişne ve ahududu gibi alternatifler ilave edebilirsiniz.

  2005 yılından beri ev dışı tüketim (EDT) sektöründe hizmet veren Bonservis, yerli ve uluslararası pek çok firmanın gıda ve gıda dışı ürünlerinin satış ve dağıtımını gerçekleştirir. Kaliteli ürünler üreten ve hijyenik performansı yüksek olan Peklez markasının kuru gıda ve dondurulmuş ürünleri arasında yer alan Peklez Choco Browniyi gönül rahatlığı ile satın alabilir ve tatlı menülerinize dahil edebilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi paket üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Ürünü kuru, serin, neme ve güneşe maruz kalmayacak şekilde muhafaza ediniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  3000 gr

  Kullanım Önerileri

  Toz karışımı sayesinde kısa sürede hazır hale gelen Peklez Choco Browni üzerini soğuduktan kırmızı meyveler ve Antep fıstığı tozu ile süsleyebilirsiniz.

 • 3 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.