Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Milfetti Patatesli Rulo Börek (100 gr)

20 Adet
56,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Milfetti Patatesli Rulo Börek (100 gr)

  Dondurulmuş gıda olarak sunularak hızlı bir hazırlanış süreci vadeden Milfetti Patatesli Rulo Börek, restoranların yoğun saatlerinde, büyük etkinliklerde ya da partilerde ve kalabalık kahvaltı organizasyonlarındaki misafirler için kolay bir şekilde hazırlanan pratik bir üründür. Aşçıların işini kolaylaştırmak adına bir hayli hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanabilen bu börek, dondurulmuş bir gıda olarak raf ömrü boyunca lezzetini ve tazeliğini her daim korur.

  Milfetti Patatesli Rulo Börek ürününün yirmişerli paketler halinde dondurulmuş olarak saklanması hem lezzet hem de sağlık açısından tüketici dostu bir kolaylık olarak öne çıkar. İstediğiniz zaman fırına yerleştirerek çok kısa bir süre içinde tüketilmeye hazır hale getirebileceğiniz bu ürün, aniden yoğunlaşan mutfak işinizin içinde zaman kaybı yaşamadan lezzetli bir aperitif hazırlamanıza yardımcı olur.

  Milfetti’nin ürünlerinin dağıtımını ve satışını üstlenen Bonservis, 2005 yılından beri süregelen deneyimi ve özverisi ile ev dışı tüketim (EDT) sektöründeki profesyonel kuruluşlar için nitelikli hizmetler sunar.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi paket üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Dondurulmuş gıdaların tazeliğini ve lezzetini korumak için derin dondurucuda muhafaza edebilirsiniz.

  Menşe

  Türkiye

  Net Gramaj

  2000 Gram (20 Adet x 100 Gram)

  Kullanım Önerileri

  Milfetti Patatesli Rulo Börek ürününü restoran, catering, cafe ve pastane gibi mekanlarda kolayca hazırlayabileceğiniz ve konuklarınıza sunabileceğiniz lezzetli bir aperitif olarak gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 • 20 Adet
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.