Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Lezita Pişmiş Piliç Döner

1 Kilogram
71,50 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Lezita Pişmiş Piliç Döner

  Piliç denilince akla ilk gelen markalardan Lezita, pratik lezzetleriyle mutfaklara hız ve kolaylık getirir. Özel terbiyesi, ince kesilmiş döneriyle hem göze hem damağa hitap eden pişmiş döner, tavuk göğsü kullanılarak üretilir. Ürünü döner sandviç, piliç iskender, pilav üstü döner seçenekleriyle menünüzü çeşitlendirmek için kullanabilirsiniz.

  MSG içermeyen piliç döner, yüksek protein ve düşük yağ oranıyla profesyonel menüler için sağlıklı ve lezzetli bir alternatif oluşturur. Baharat ve tuz dengesi her damağa uygun olacak şekilde sağlanmıştır.

  15 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel tatları ev dışı tüketim (EDT) mutfaklarıyla buluşturan Bonservis, geniş ürün yelpazesinde Lezita’nın pratik tatlarını da barındırır. Bonservis, hijyenik üretim koşulları, eşsiz lezzet ve sağlıklı paketlemenin bir arada sunulduğu Lezita ürünlerini, soğuk zincir yöntemiyle mutfaklarınıza taşır.

  Alerjen Uyarısı

  Süt proteini ve yumurta içeren ürünlerle aynı bantta üretilmiştir. Yüksek hassasiyeti olanların tüketmesi sakıncalı olabilir.

  Saklama Koşulları

  Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. Buzdolabında, 0 ila +4 derece arasında son kullanım tarihine kadar kullanabilirsiniz. Derin dondurucuda, -18 derecede 1 yıl saklayabilirsiniz. Donuk ürünü çözdükten sonra tekrar dondurmayınız.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  1000 gr

  Kullanım Önerileri

  Donuk halde gönderimi sağlanan ürün pişmiş haldedir. Isıtarak servise hazır hale getirebilirsiniz. Önceden ısıtılmış fırında 180 derecede, 10-12 dk içerisinde sunabilirsiniz. Tavaya biraz yağ ekleyerek her iki tarafı 5’er dakika ısıtıldığında da hazır olur.

 • 1 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.