Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd

Lezita Piliç Kroket

1 Kilogram
39,20 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Lezita Piliç Kroket

  Profesyonel mutfaklar için pratik bir ürün olan Lezita Piliç Kroket, özel baharatlarla harmanlandıktan sonra kroket formu verilen piliç göğüs etinin çıtır kaplama malzemesine bulanmasıyla üretilir. Ön kızartma işleminden geçirilen piliç kroket, özel fırınlarda pişirilir ve tek tek dondurulduktan sonra paketlenir. Tercih edilen özel kaplama malzemesi, kroket çeşidinin dış kısmının çıtır çıtır olmasını, iç kısmının da yumuşak kalmasını sağlar.

  Lezita Pro ürünleri arasında yer alan piliç kroketi, paket üstündeki talimatlara uyarak fırında, fritözde ya da tavada ısıtarak servis edebilirsiniz. Lezzetli bir aperitif olan ürüne, lezzetli soslarla birlikte ordövr tabağında yer ayırabilirsiniz. Soğuk içeceklerin yanında piliç kroketi ikram edebilirsiniz. Dilerseniz çabuk yemek ürünlerinin yanında tamamlayıcı bir lezzet olarak değerlendirebilirsiniz.

  Lezita Piliç Kroket, önceden pişirilmiş ve dondurulmuş olduğu için otel, restoran ve kafeler için pratik bir ürün olur. Ev dışı tüketim (EDT) ve Horeca sektörlerinin tedarik ihtiyaçlarına 2005 yılından beri çözüm sunan Bonservis’te piliç kroketin yanı sıra diğer Lezita Pro ürünlerini bulabilir, misafirlerinize en pratik şekilde besleyici ve lezzetli alternatifler sunabilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Yok

  Saklama Koşulları

  -18 derecede derin dondurucuda 1 yıl muhafaza edebilirsiniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  1000 Gram

  Kullanım Önerileri

  Donmuş ürünü buzdolabında çözdürün. Çözülen ürünü tekrar buzlukta dondurmayın. Ürünü, çözüldükten sonra talimatlara uyarak fırında, fritözde ya da tavada ısıtabilirsiniz.

 • 1 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.