Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
STOK TÜKENMİŞTİR

Lezita Piliç Çıtır Lokmaları

1 Kilogram
75,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Lezita Piliç Çıtır Lokmaları

  Donuk formda sunulan Lezita Piliç Çıtır Lokmaları konuklarınıza keyifle servis edebilirsiniz. Hemen hemen her menünün yanında sunabileceğiniz piliç lokmalarını dilerseniz soslar eşliğinde hazırlayarak misafirlerinize eşsiz lezzetler servis etmenin mutluğunu yaşayabilirsiniz.

  Lezita Piliç Çıtır Lokmaların donuk formda olması şeflere ve mutfakseverlere mutfak operasyonlarında büyük kolaylık sağlar. Dakikalar içinde mükemmel lezzetler hazırlamanıza olanak tanıyan piliç çıtır lokmalar ile menülerinizi zenginleştirebilirsiniz.

  2005 yılından günümüze kadar ESAS Holding iştiraki olarak ev dışı tüketim (EDT) sektöründe profesyonellere hizmet vermeye devam eden Bonservis, Türk ve dünya mutfağından lezzetleri menülerinize taşır. Siz de zincir restoranların, kafelerin ve otellerin de öncelikli tercihleri arasında yer alan Lezita ürünlerini seçebilir, Bonservis kalitesi ve güvencesiyle Lezita Piliç Çıtır Lokmalar ile hem evlerinizde hem de işletmelerinizde benzersiz lezzet ve sunumları kısa süre içinde hazırlayabilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Ürünün içinde süt proteini, soya proteini, yumurta ve kereviz içeren ürünler ile aynı hatta üretilir.

  Saklama Koşulları

  Ürünü serin, kuru ve güneş görmeyen ortamlara ambalajında ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  1000 Gram

  Kullanım Önerileri

  Lezita Piliç Çıtır Lokmalarını atıştırmalık tabaklardan ara öğün ve ana yemeklere keyifle dahil edebilirsiniz. Ürünün çözülmesini beklemeden dondurulmuş formda servis tercihinize göre ısıtmanız tavsiye edilir. Ürünü fırında ısıtırken önceden 220 derece ısıtılmış fırında 16-18 dakika boyunca hazırlayabilirsiniz. Fritözde 160 derece ısıtılmış kızgın yağda 4 ila 5 dakika içinde servise hazır hâle getirebilirsiniz.

 • 1 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.