Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd

Lezita Piliç Baton Sucuk

450 Gram
24,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Lezita Piliç Baton Sucuk

  Lezita Piliç Baton Sucuk, kahvaltı sofralarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Lezita tarafından tamamen doğal şartlar altında üretilen piliç sucuk, yumurta ile veya tek başına pişirilerek tüketilebilir. Kahvaltı hizmeti veren kafelerde ve restoranlarda sıklıkla tercih edilen ürün, özel kılıflar kullanılarak fermente edilir.

  Piliç sucuk, özellikle tostlarda, pizzalarda ve diğer hamur işlerinde sıklıkla tercih edilir. Bu sayede ürün, büfelerin ve pastanelerin sıklıkla kullandığı ürün çeşitleri arasında yer alır. Ayrıca özel baharatlar ve dana yağı da ürünün üretimi esnasında kullanılan malzemeler arasındadır. Bu malzemeler, Lezita Piliç Baton Sucuk’un lezzetli olmasında önemli bir yere sahiptir.

  2005 yılından bu yana Horeca sektöründe faaliyet gösteren firmalara hizmet veren Bonservis, yerli ve yabancı birçok markanın ürününe yer verir. Soğuk depoya sahip araçlarla ürünleri sevk eden marka, uzman kadrosu sayesinde ürün teslimatını en hızlı ve en güvenli şekilde yapar.

  Alerjen Uyarısı

  Az miktarda soya, süt veya yumurta içerebilir.

  Saklama Koşulları

  Buzdolabında, 0-4 derece ısıda saklanmalıdır.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  450 Gram

  Kullanım Önerileri

  Piliç sucuk, sucuklu yumurta yapımında kullanılabileceği gibi pizza, hamburger ve tost benzeri birçok farklı hamur işinde de rahatlıkla tercih edilebilir.

 • 450 Gram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.