Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Timwel Kuşkonmaz Yeşil

1 Kilogram
143,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Timwel Kuşkonmaz Yeşil

  Dondurulmuş halde satışa sunulan Timwel Kuşkonmaz Yeşil, yılın her döneminde rahatlıkla kullanabileceğiniz lezzet ve besin deposu bir üründür. Anavatanı Anadolu olduğu bilinen ve Yunan mitolojisinde sağlık bitkisi olarak kabul gören kuşkonmaz ile eşsiz lezzetler hazırlayabilirsiniz.

  Kuşkonmazın en verimli zamanları Mart, Nisan ve Mayıs aylarıdır. Bu nedenle kuşkonmazı ilkbahar aylarında tüketmenin sağlığa daha iyi geldiği bilinir. Et ve balık yemeklerinin yanında garnitür olarak yer alabileceği gibi zeytinyağlı yemek ve salata seçenekleriyle de geniş kullanım olanağı sunar.

  2005 yılından günümüze ev dışı tüketim (EDT) / HoReCa sektörüne hizmet veren Bonservis, yerli ve uluslararası güçlü birçok gıda ve gıda dışı markaların satış ve dağıtımını yapmaktadır. Siz de Bonservis kalitesi ve güvencesiyle Timwel Kuşkonmaz Yeşil’i mutfağınızda kullanabilirsiniz

  Alerjen Uyarısı

  Taze kuşkonmaz çiğ tüketildiğinde alerjiye neden olabilen bir sebzedir. Bu sebeple buharda pişirilmesi ya da haşlanarak tüketilmesi önemlidir.

  Saklama Koşulları

  Ürün -18°C’de muhafaza edilmeli, çözüldükten sonra 24 saat içerisinde tüketilmeli ve çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır.

  Menşei

  Çin

  Net Gramaj

  1000 gr

  Kullanım Önerileri

  Kuşkonmazı yetişkin ve çocuklar için hazırlayabileceğiniz çorba, omlet ve pizzalarda rahatlıkla kullanabilir, hafif haşlanmış olarak kuşkonmaza yine salata ve makarna gibi yiyeceklerde pratik bir eşlikçi olarak sofralarda yer verebilirsiniz.

 • 1 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.