Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd

Kingtom Domates Püresi

4100 Gram
150,90 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Kingtom Domates Püresi

  Kingtom Domates Püresi, gıda uzmanları ve şeflere; sos, çorba, makarna, sıcak ve soğuk sandviç gibi onlarca yemeği üst düzey lezzette ulaştırmaya destek olur. Akışkan formu, hızlı uygulama avantajıyla yemek firmaları, restoran ve otellerin mutfaklarında pişirme ve servis sürelerinin kısalmasına katkıda bulunur.

  Kingtom Domates Püresinin katkı maddesi ve ilave tuz içermeyen içeriğiyle her damak tadını şımartan doğal menüler yaratabilirsiniz. Hazırlayacağınız güvenli, sağlıklı ve leziz yemeklerle sektörün beslenme trendlerini belirleyebilirsiniz. Ekonomik boyutlu ambalajı ile ev dışı tüketim (EDT) alanlarının en çok önem verdiği ham madde maliyeti, ürün tedariği gibi konularda da firmanıza avantaj kazandırabilirsiniz.

  Bonservis, sunduğu gıda ve gıda dışı profesyonel çözümlerle paydaşlarına sadakatli müşteriler kazanma ayrıcalığı sağlar. Damaklara yansıyan kaliteli ürün tercihleri, Kingtom Domates Püresi gibi binlerce ürünle mutfaklarda fark yaratır. Kurumsal satış ve dağıtım kanallarıyla sizlere sunulan ürünlerle, tadına doyulmaz ürün portföyleri oluşturmak için Bonservis ürünlerini tercih edebilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgi ürün üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Güneş görmeyen kuru ve serin ortamda saklanmalıdır.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  4200 Gram

  Kullanım Önerileri

  Ürün açıldıktan sonra üzeri kapatılarak buzdolabında saklanmalıdır. Pek çok besinle uyumlu aromatik tadı sayesinde sarımsak, baharat ve çeşni çeşitleriyle birleştirerek fast food ürünler için daldırma sosları hazırlayabilirsiniz.

 • 4100 Gram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.