Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Jumbo Karides (21-25)

1 Kilogram
200,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Jumbo Karides (21-25)

  Deniz mahsulleri arasındaki en pratik lezzetlerden biri olan Jumbo Karides; ızgara, kızartma ve haşlama yöntemleri kullanılarak çorbalardan sotelere sayısız gurme lezzetin yaratılmasına imkân tanır. Bu yöntemlerle sarımsaklı karides tava, mantarlı ve sebzeli karides güveç, mozzarellalı karides makarnası gibi çok sayıda yemeği hazırlayabilirsiniz.

  Temizlenmiş ve pişirilmeye hazır olması sayesinde hızlı ve pratik tariflerin elde edilmesinde mutfak profesyonellerine büyük kolaylık sağlar. Tereyağ ve kremayla yakaladığı uyum, farklı damak zevklerine seslenen kişiler için çok sayıda meze ve salatanın hazırlanmasına imkân tanır. Operasyonel süreçleri kısaltan çok yönlü kullanım, çabuk ve kolay pişirme avantajları hem damağa hem de göze hitap eden sunumların gerçekleştirilmesine katkıda bulunur.

  Bonservis, 15 yılı aşan tecrübesiyle ev dışı tüketim (EDT) sektöründeki firmaların ihtiyaç duyduğu gıda ve gıda dışı malzemeleri profesyonel süreçlerle tedarik ediyor. Jumbo karides gibi deniz ürünleri ile temizlik ve hijyen malzemesinin dâhil olduğu binlerce ürünle kurumların sorunlarına çözüm üretiyor. Teknoloji odaklı, kurum bazlı planlamalarla gerçekleştirilen hizmetlerin ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız Bonservis size en iyi hizmeti vermek için burada!

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi paket üzerinde yer alır.

  Saklama Koşulları

  Raf ömrü 18 aydır. -18 derecede son kullanma tarihine kadar saklanabilir.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  1000 Gram ( 21-25 Adet)

  Kullanım Önerileri

  Jumbo karidesin gerçek lezzetini ortaya çıkarması için hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın pişirme işleminin 4-5 dakikayı geçmemesi önerilir.

 • 1 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.