Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

İçim Tereyağı

1 Kilogram
87,30 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • İçim Tereyağı

  Ülkedeki en güzel sütler seçilerek üretilen İçim Tereyağı, harika bir aromaya sahiptir. Bu sayede birçok restoranda ve kafede tercih edilir. İçim markası tarafından üretilen tereyağ; yemek yaparken, tatlı yaparken ve kahvaltılık olarak sıklıkla kullanılır. Isı ile karşılaştığında oldukça hızlı bir şekilde eriyebilen tereyağı, hiçbir katkı maddesi kullanılmadan tamamen doğal bir şekilde üretilir.

  Ayrıca İçim markası tarafından satışa sunulan tereyağı, yağ oranı yüksek sütler kullanılarak imal edilir. İçim tarafından üretilen tereyağı, kahvaltılık olarak da rahatlıkla tüketilebilir. Üstelik tereyağında A, E ve K vitaminlerinin yanı sıra kalsiyum minerali de bolca bulunur.

  Bonservis markası; birçok kafenin, restoranın ve diğer birçok işletmenin gıda ihtiyaçlarını rahatlıkla ve profesyonel bir şekilde sağlayabilir. Markanın internet sitesinden alınan her ürün, iklimlendirilmiş depolarda saklanır ve çift rejimli araçlar sayesinde oldukça hızlı bir şekilde alıcısına ulaştırılır. 2005’ten beri faaliyet gösteren marka, birçok işletmenin öncelikli tercihleri arasındadır.

  Alerjen Uyarısı

  Ürün, pastörize inek sütü içerir.

  Saklama Koşulları

  Tereyağını buzdolabında ve 0 ila 4 derece arasında muhafaza edebilirsiniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  1000 Gram

  Kullanım Önerisi

  Tereyağı, birçok farklı yemeğin ve tatlının yapımında rahatlıkla tercih edilebilir. Öte yandan kahvaltı sofrasında bal ve reçeller ile birlikte tüketilebilir.

 • 1 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.