Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Heinz Salsa Sos

2150 Gram
90,10 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Heinz Salsa Sos

  Dipsos olarak farklı lezzetlere sahip yemeklerin yanında tercih edilebileceği gibi burger ve dürüm gibi ürünlerle tatlandırıcı garnitür olarak da kullanılabilen Heinz salsa sos, özel yapısı ile yemeklerinizi özgün hale getirir. Farklı lezzetler arayanların severek tercih edeceği ve yemeklerinizin yanında lezzetli bir sos olarak sunum yapabileceğiniz Heinz salsa sos, Bonservis üzerinden kullanıcıları ile buluşur. Çeşitli baharatlar kullanılarak hazırlanan ve özel olarak Meksika yemeklerinde tercih edilen Heinz salsa sosu, istediğiniz her türlü ürün ile uyum içinde kullanılabilecek ve buluştuğu her yemeğe farklı bir lezzet katacak soslar arasında yerini alır.

  Farklı işletmelerin Ev Dışı Tüketim (EDT) ihtiyaçlarını her türlü ürün ile karşılayan Bonservis ile siz de aradığınız lezzetteki Heinz salsa soslarına geniş gramaj ölçüsü ve uygun fiyatı ile kolayca sahip olabilirsiniz. Dünya mutfağının lezzetleri ile kolayca buluşmak ve yemeklerinizi daha etkili hale getirmek için siz de bu tecrübeden faydalanabilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı:

  Alerjen bilgisi ürün üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları:

  Ürünü serin ve kuru bir ortamda güneş ışığına direk maruz bırakmadan güvenle muhafaza edebilirsiniz.

  Menşei:

  Polonya

  Net Gramaj:

  2150 Gram

  Kullanım Önerileri:

  İstenilen ölçüde salsa sosunu ister hazırladığınız yemeklerin arasında lezzetli bir sos olarak isterseniz de yanında bir garnitür olarak kullanabilirsiniz.

 • 2150 Gram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.