Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Heinz HP Klasik Barbekü(BBQ) Sos

465 Gram
19,80 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Heinz HP Klasik BBQ Sos

  Yemek sosları konusunda uzman bir marka olan Heinz tarafından üretilen HP Klasik BBQ Sos, özellikle ızgarada pişirilen etlere lezzetli bir dokunuş yapar. 1899 senesinden beri üretilen barbekü sosu Heinz kalitesiyle buluşturan ürün, hem sıcak hem de soğuk yiyeceklerde çeşni olarak tüketilebilir. Benzer şekilde Heinz HP Klasik BBQ Sos'u çorba ve güveç gibi yemeklerde lezzetlendirici olarak da kullanmak mümkün. Domates, sirke, tuz, baharat karışımı, tütsü aroma vericisi gibi ürünlerden oluşan bir içeriğe sahip olan Heinz HP Klasik BBQ Sos ile siz de misafirleriniz için lezzet dolu tarifler hazırlayabilirsiniz.

  2005 senesinden bu yana işletmeler ve sektörün alanında uzman profesyonellerin öncelikli tercihlerinden biri olan Bonservis, Horeca işletmelerine Ev Dışı Tüketim (EDT) alanında lezzetli ve kaliteli çözümler sunar. Otel, restoran ve kafe gibi işletmeleri dünya mutfağının en sevilen ürünleriyle buluşturan Bonservis, kaliteli hizmet anlayışıyla hem ulusal hem de uluslararası işletmelere hitap eder.

  Alerjen Uyarısı:

  Domates ve çeşitli baharatlar içerir.

  Saklama Koşulları:

  Serin ve kuru bir ortamda muhafaza edilmesi gerekir.

  Menşei:

  Hollanda

  Net Gramaj:

  465 Gram

  Kullanım Önerileri:

  Güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde serin ve kuru ortamda son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Kapağını açtıktan sonra boşaltma haznesi aşağıya bakacak şekilde ürünü hafif sıkarak yemekleri lezzetlendirebilirsiniz.

 • 465 Gram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.