Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Heinz Barbekü(BBQ) Sos

2,15 Kilogram
90,10 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Heinz Barbekü Sos

  Barbekü keyfini isli tadı ile yemeklere taşıyan Heinz Barbekü Sos; kırmızı etli, tavuklu ve kızartma türündeki pek çok tarife lezzet dolu bir dokunuş yapar. Mangal keyfini doyasıya yaşamak isteyen konuklarınıza Heinz Barbekü Sos ile taçlandırdığınız tarifleri servis ederek memnuniyet yaratabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden hazırlanan ürünün içeriğinde domates püresi, esmer şeker, kırmızı biber, portakal suyu, tuz, salatalık, limon suyu, baharat karışımı gibi bileşenler yer alır.

  Horeca sektöründe faaliyet gösteren otel, kafe ve restoran gibi işletmelerin Ev Dışı Tüketim (EDT) alanındaki ihtiyaçlarını 2005 yılından bu yana en profesyonel ve kaliteli şekilde karşılayan Bonservis, dünya mutfağının en lezzetli ürünlerini işletmelerle buluşturur. Depolamadan sevk sürecine kadar her aşamada ürünlerin tazeliğini koruyan teknolojilerle hareket eden Bonservis, ulusal ve uluslararası pek çok markanın ihtiyacını karşılarken alanında uzman profesyonellerin ve işletmelerin de başlıca tercihleri arasında yer alır.

  Alerjen Uyarısı

  İçeriğindeki kereviz ve hardal alerjen etki gösterebilir.

  Saklama Koşulları

  Serin ve kuru bir ortamda, güneş ışığına doğrudan maruz kalmayacak şekilde muhafaza edilmesi gerekir.

  Menşei

  Polonya

  Net Gramaj

  2150 Gram

  Kullanım Önerileri

  Paketi doğrudan gün ışığıyla temas etmeyecek şekilde, sıcaktan ve nemli ortamdan koruyarak muhafaza ettiğinizde son tüketim tarihine kadar kullanabilirsiniz. Açtıktan sonra buzdolabında saklamanız tavsiye edilir. Ürünün kapağını açıp ihtiyacınız kadar miktarı şişeyi hafif sıkmak koşuluyla yiyeceklerin üzerine dökebilirsiniz.

 • 2,15 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.