Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)
STOK TÜKENMİŞTİR

HAZZ Parisian Makaron Fıstık-Çilek-Muz

Fıstık-Çilek-Muz
253,50 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • HAZZ Parisian Makaron 90 Adet fıstık, çilek muz

  Pek çok çeşit aromaya sahip makaron üreten Hazz Makaron, dünyaca ünlü Fransız, Belçika, ve İsviçreli makaron ustalarından aldığı danışmanlık ile tariflerini güçlendirerek tüketicinin beğenisine sunar. Türk şeflerinin usta ellerinde gerek geleneksel gerekse modern tatlar ile harmanlanan Hazz makaronlar ile misafirlerinize iştah açan görsel bir şölen sunabilirsiniz. Dış kabukları el üretimi olan Hazz Makaronların iç kreması mevsiminde özel olarak toplanan meyvelerin dondurulması ile elde edilir. Dondurulan meyveler saf püre olarak Hazz Makaronların dolgularında kullanılır.

  Diğer endüstriyel makaronlara oranla %30 daha fazla badem unu içeren Hazz makaronlar dövülmüş badem, saf pudra şekeri ve yumurta akından imal edilir. Endüstriyel işlemlerle üretilmiş yumurta tozu, kaynağı belirsiz yarı sentetik yağ asitleri (E472A, E472B, E477), kanola yağı, silikon dioksit gibi katkılar içerebilen hazır toz karışımlar kullanılmaz. Fıstıklı makaron çeşidi için dövülmüş fıstık ilavesi yapılır. Titizlikle hazırlanan Hazz makaronlar müşterilerinize ikram edebileceğiniz iştah açıcı tatlılar olarak sizlerin beğenisine sunulur.

  Bonservis, 2005 yılından bu yana işletmelerin Ev Dışı Tüketim(EDT) ihtiyaçlarını yüksek kaliteli ürünlerinin yanı sıra memnuniyet ve güven odaklı çalışma prensibi sayesinde titizlikte yürütmüştür. Dünyaca ünlü markaları bünyesinde toplayan Bonservis, ihtiyaçlarınızı özenle karşılar.

  Alerjen Uyarısı

  Badem, fıstık vb.ürünlerin yanı sıra yumurta içerir. Eser miktarda da olsa glüten barındırabilir. Alerjen ürünler içerir.

  Saklama Koşulları

  -18 derecede muhafaza edilmesi önerilir.

  Net Gramaj

  90 Adet

  Menşei

  Türkiye

  Kullanım Önerileri

  Hazz Makaronlar satışa veya servise sunulmadan önce +4°C de 1 saat çözdürülmelidir. Çözülmüş olan ürünler 4 gün tazeliğini korur.

 • Fıstık-Çilek-Muz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.