Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd

HAZZ Makaron Limon

1 Koli (27 Adet x 3 Paket)
311,85 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • HAZZ Makaron 81 Adet LİMON

  Hazz Makaron kaliteli ham madde kullanımı ile lezzetli ve rengarenk, iştah kabartan makaronları misafirlerinize sunmanızı sağlar. Mevsiminde toplanan meyvelerin dondurulması ile elde edilen iç krema, saf meyve püresi kullanılarak hazırlanır. Dövülmüş badem, yumurta akı ve oranı titizlikle ayarlanan saf pudra şekeri kullanılarak hazırlanılan Hazz Makaronlar sektörün kalitelisiyle ileri gelen ürünleridir. Hazz Makaron, endüstriyel işlemlerle üretilmiş yumurta tozu, yarı sentetik yağ asitleri (E472A, E472B, E477), kanola yağı, silikon dioksit gibi katkılar içerebilen hazır toz karışımlar kullanmaz ve diğer endüstriyel makaronlara oranla %30 daha fazla badem unu kullanarak makaronlarını imal eder. Limon kokusunun ve doğal limon lezzetinin makaron ile buluşmasından doğan bu birlikteliği misafirlerinize Hazz makaron Limon aromalı lezzeti ve kalitesi ile sunarak onlara görsel bir şölen yaratabilirsiniz.

  Geniş ürün yelpazesinde bulunan kaliteli markaları Ev Dışı Tüketim(EDT) ihtiyacı olan işletmeler ile buluşturan Bonservis, 2005 yılından bu yana sektörde yer alır. Kaliteli ve güvenilir yerli markalar ile dünyaca ünlü yabancı markaları aynı çatı altında toplayarak tüketiciye sunan Bonservis, profesyonel, titiz ve memnuniyet odaklı vizyonu ile ön plana çıkar.

  Alerjen Uyarısı

  Badem, fıstık vb.ürünlerin yanı sıra yumurta içerir. Eser miktarda da olsa glüten barındırabilir. Alerjen ürünler içerir.

  Saklama Koşulları

  -18 derecede muhafaza edilmesi önerilir.

  Net Gramaj

  81 Adet

  Menşei

  Türkiye

  Kullanım Önerileri

  Hazz Makaronlar satışa veya servise sunulmadan önce +4°C de 1 saat çözdürülmelidir. Çözülmüş olan ürünler 4 gün tazeliğini korur.

 • 1 Koli (27 Adet x 3 Paket)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.