Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)
STOK TÜKENMİŞTİR

Feast Vişne

2,5 Kilogram x 4 Adet
111,40 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Feast Vişne

  Dalından toplanan en taze ve kaliteli vişneleri, yılın her döneminde dilediğiniz zaman tariflerinizde kullanabilmenize imkan tanıyan Feast Vişne ile konuklarınıza lezzet dolu tarifler sunabilirsiniz. Feast'in her biri özenle seçilen vişnelerin lezzetini koruyarak dondurduğu ürün sayesinde tatlıdan pastaya, dondurmadan çeşitli yemeklere birçok tarifi hem süsleyebilir hem de daha lezzetli hale getirebilirsiniz. Bu sayede işletmenizde servisini yaptığınız yemeklere sadece damak çatlatan değil, aynı zamanda şık bir dokunuş yapan bir bileşen ekleme şansına sahip olursunuz.

  2005 senesinden beri Ev Dışı Tüketim (EDT) alanındaki ihtiyaçları karşılamak üzere otel, kafe, restoran gibi Horeca türündeki işletmelere hizmet veren Bonservis, dünya mutfağının en kaliteli ve lezzetli ürünlerini markalarla buluşturur. Depolama ve sevk sürecinde ürünün tazeliğini ve kalitesini korumak için en başarılı teknolojik altyapıyı kullanan Bonservis, verdiği profesyonel hizmet sayesinde sektördeki profesyoneller ve önde gelen markalar tarafından öncelikli tercihler arasında gösterilir.

  Alerjen Uyarısı:

  Herhangi bir alerjen madde içermez.

  Saklama Koşulları:

  Derin dondurucuda -18 °C'de muhafaza edilmesi gerekir.

  Menşei:

  Türkiye:

  Net Gramaj:

  2500 Gram

  Kullanım Önerileri:

  Donuk bir şekilde, saklama koşullarına uygun biçimde son tüketim tarihine kadar kullanılabilen Feast Vişne'yi kullanmak için 2 saat oda sıcaklığında çözülmesini beklemeniz gerekir. Çözülen ürünü bir daha dondurmamalısınız.

 • 2,5 Kilogram x 4 Adet
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.