Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Feast Organik Ispanak

450 Gram
15,87 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Feast Organik Ispanak

  Pişirmeye hazır halde sunulan Feast Organik Ispanak yemeklerinize lezzet katar. Tadına doyulmaz hamur işleri, çok beğenilen mezeler ve yemekler için kullanabileceğiniz Feast Organik Ispanak en kaliteli mahsullerden hazırlanır. Özenle büyütülen ve tamamen organik biçimde yetiştirilen ıspanakların paketlenmesi ile oluşan ürün, derin dondurucuda uzun süre saklanır ve ihtiyacınız olan her an yardımınıza yetişir. Gerek kavrularak ve farklı malzemelerle karıştırılarak meze şeklinde, gerekse börek ve gözleme gibi hamur işlerinin içinde değerlendirebileceğiniz ıspanak, yüksek besin değeri sayesinde son derece yararlı bir yiyecektir.

  2005 yılında kurulan ve Ev Dışı Tüketim (EDT) sektöründe hizmet veren Bonservis güvencesi ile satın alabileceğiniz Feast Organik Ispanak, geleneksel yemeklerin yanı sıra özel reçetelerin de gizli yardımcısı ve leziz tariflerin baş aktörüdür. Taze ve doğal yetişen ürünlerle hazırlanacak tarifler için kullanabileceğiniz ve sizi ayıklama derdinden kurtaracak ürün, katkısız ve organik olduğundan çocuklar ve yetişkinler için sağlıklı bir ürün alternatifidir.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi ürün üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Ürün açıldıktan sonra buzdolabında 24 saat, buzlukta 1 hafta, -18 derece derin dondurucuda ise son tüketim tarihine kadar saklanabilir.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  450 gram

  Kullanım Önerileri

  Feast Organik Ispanak ürününü sulu yemeklerde, hamur işlerinde ve mezelerde kullanabilirsiniz.

 • 450 Gram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.