Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd

Feast Dondurulmuş Combo Klasik

800 Gram
73,22 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Feast Dondurulmuş Combo Klasik

  İçeriğinde 500 gram dondurulmuş churros kesim patates, 150 gram piliç tenders ve 150 gram barbekü soslu piliç shot bulunan Feast Dondurulmuş Combo Klasik, zengin içeriğiyle konuklarınıza ziyafet tepsisi hazırlamanıza imkan tanır. Feast’in en taze ve en kaliteli malzemeleri seçerek donuk ürün teknolojisinden faydalanıp tazeliğini koruyacak şekilde paketlediği ürünü, çeşitli soslarla servis ederek lezzetli ve şık sunumlar yapabilirsiniz.

  Bonservis, kurulduğu 2005 yılından beri otel, kafe, restoran gibi Horeca alanında hizmet veren işletmeleri ulusal ve uluslararası markaların en kaliteli ürünleriyle buluşturur. Profesyonel ve hızlı hizmet misyonuyla hem markaların hem de sektör uzmanlarının takdirini kazanan Bonservis, depolamadan sevk sürecine kadar bütün aşamalarda deneyimli bir kadro ve son teknoloji ürünlerle çalışarak hareket eder. Ev Dışı Tüketim (EDT) kapsamında hem gıda hem de gıda dışı ürünleri işletmelere ulaştırır.

  Alerjen Uyarısı

  İçeriğindeki glüten ve kereviz alerjen etkiye yol açabilir. Ayrıca eser miktarda yumurta, süt ve süt ürünleri de içerebilir.

  Saklama Koşulları

  -18°C'de derin dondurucuda muhafaza edilmesi gerekir.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  800 Gram

  Kullanım Önerileri

  Saklama koşullarına uygun muhafaza edildiği durumda son tüketim tarihine kadar kullanabilirsiniz. Çözülen ürünü bir daha dondurmayınız. Ürünü servise hazır hale getirmek için ise şu adımları uygulayabilirsiniz:

  • Feast Dondurulmuş Combo Klasik'in kovasında yer alan bütün ürünleri önceden 220 dereceye ısıtılmış fırına atın.
  • Turbo fan açık konumdayken orta rafta yaklaşık 18-20 dakika kadar pişirin.
  • Ürünlerinizin daha çıtır olmasını istiyorsanız sonrasında üst ızgara ve fan açıkken orta rafta 5-6 dakika pişirebilirsiniz.
 • 800 Gram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.