Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Feast Dondurulmuş Böğürtlen

350 Gram
105,06 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Feast Dondurulmuş Böğürtlen

  Özenle toplanıp ayıklanan böğürtlenleri gıda ve lezzet değerlerini koruyacak şekilde dondurup paketleyen Feast, tatlıdan çeşitli yemeklere dek birçok tarife hem şık hem de lezzetli dokunuşlar yapmanıza imkan tanıyan bir ürün sunar. Siz de Feast Dondurulmuş Böğürtlen ile lezzetli pastalar hazırlayıp konuklarınıza servis edebilirsiniz. Taban kekin iki parçasını da kakaolu sütle ıslattıktan sonra kremanın üzerine Feast'in donuk ürün teknolojisi sayesinde her daim tazeliğini koruyan böğürtlenlerinden serperek enfes bir tatlı elde edebilirsiniz.

  2005 senesinde kurulan ve ilk günden bu yana Horeca alanında faaliyet gösteren otel, kafe, restoran gibi işletmeleri en kaliteli ürünlerle buluşturan Bonservis, markaların ve sektörün deneyimli profesyonellerinin öncelikli tercihleri arasında bulunur. Ulusal ve uluslararası markaların en kaliteli ürünlerini, saklama aşamasında iklimlendirilmiş depolarda, dağıtım aşamasında ise çift rejimli araçlarda muhafaza ederek ürünlerin kalitesini ve tazeliğini korur.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen etkiye sebep olan bir bileşen içermez.

  Saklama Koşulları

  Derin dondurucuda -18 °C sıcaklıkta muhafaza edilmesi gerekir.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  350 Gram

  Kullanım Önerileri

  Derin dondurucuda saklama koşullarına uygun şekilde beklettiğiniz ürünü son tüketim tarihine kadar kullanabilirsiniz. Çözülen ürünü bir daha dondurmayınız. Ürünün tam anlamıyla çözülmesi ve servise hazır hale gelmesi için oda sıcaklığında 2 saat beklemeniz gerekir.

 • 350 Gram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.