Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Feast Çilek

2,5 Kilogram
154,20 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Feast Çilek

  Feast markası, dondurulmuş ürünleri ile birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen bir markadır. Feast dondurulmuş çilek için oldukça kaliteli çilekler toplanır ve güzelce paketlenir. Çilek, tatlılarda ve pastalarda sıklıkla tercih edilen bir besin maddesidir. Öte yandan lezzetli bir meyve olan çilek, tek başına da tüketilebilir. Lezzeti ve çok amaçlı yapısı sayesinde ürün birçok kafede ve otelde sıklıkla kullanılır.

  Çilek, içerdiği potasyum miktarı ile dikkat çeker. Öte yandan çilek, başta C vitamini olmak üzere birçok vitamin ve mineral bakımından da oldukça zengindir. Antioksidan bakımından oldukça zengin olan meyve, bağışıklık sisteminin de güçlenmesini sağlar.

  2005 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Bonservis markası, gıda ve gıda dışı birçok ürünü tüketiciler ile buluşturur. Ev dışı tüketim (EDT) sektöründe faaliyet gösteren markalar için siparişleri alıcılarına en hızlı ve eksiksiz bir şekilde teslim eder. Horeca sektöründeki otel, cafe ve restoranların sıkça tercih ettiği Bonservis, çift rejimli araçlarla ürünlerinin gönderimini yapar.

  Alerjen Uyarısı

  Üründe bilinen herhangi bir alerjen bulunmaz.

  Saklama Koşulları

  Derin dondurucuda -18 derece sıcaklıkta saklanması tavsiye edilir.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  2500 Gram

  Kullanım Önerileri

  Birçok farklı tatlıda tercih edilebilir. Ayrıca çözüldükten sonra tek başına da tüketilebilir.

 • 2,5 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.