Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd

Esaslı Dana Şef Jambon

3,25 Kilogram
456,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Esaslı Dana Şef Jambon

  Sandviçleri ve yemekleri hem lezzet hem de doku olarak zenginleştirmenin en pratik yolu Esaslı Dana Şef Jambon; dengeli baharat, tuz ve et dengesi ile misafirlerinizin damaklarınıza hitap eder. Yüksek kaliteli dana but eti, sinir ve yağlarından arındırılır; ardından özel reçeteye uygun olarak baharatlama işlemi gerçekleştirilir. Bu baharatlar iyice özdeşleşene kadar et dinlendirilir. Jambona özel pişirme tekniği uygulanan ürün, el değmeden paketlenir. Kafe ve restoran mutfaklarında kullanıma hazır hale gelir.

  İnce dilimler halinde keserek kullanılabilen ürün; kahvaltılarınıza, sandviçlerinize ve yemeklerinize keyifli bir dokunuş katar. Geleneksel saklama yöntemlerine uygun olarak üretilir, insan tüketiminin sakıncalı olduğu hiçbir koruyucu ya da katkı maddesi içermez. Yüksek protein oranına sahiptir.

  Alerjen Uyarısı

  Az oranda gluten, süt ürünü ve fıstık içerebilir.

  Saklama Koşulları

  0 ile +4 derece arası sıcaklıkta saklanması tavsiye edilir. Diğer gıda ürünlerine temas etmeden saklanması halinde son kullanma tarihine kadar ilk günkü tazeliğini korur.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  3250 Gram

  Kullanım Önerileri

  Ürünü ince dilimler halinde keserek servis edebilirsiniz. Kahvaltı, sandviç ve soğuk başlangıçlarınızda pişmemiş olarak kullanabileceğiniz bu ürünü, aynı zamanda ara sıcaklar için veya ana yemeklerde pişmiş olarak da kullanabilirsiniz.

 • 3,25 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.