Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
STOK TÜKENMİŞTİR

Esaslı Dana Salam Dilimli

1 Kilogram
137,60 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Esaslı Dana Salam Dilimli

  Esaslı Dana Salam, dana etinin en güzel yerleri kullanılarak el değmeden üretilir. Dilimli dana salam, özellikle pizzalarda, sandviçlerde ve kahvaltılarda sıklıkla tercih edilen bir besindir. Dana salamın dilimli olarak gelmesi birçok işletmenin işini kolaylaştırır ve zaman kaybını önler. Dilimli salam, özellikle büfeler tarafından sandviç yapımında sıklıkla tercih edilir.

  Dana salam, büyük otellerde ve restoranlarda hem serpme hem de açık büfe kahvaltıda sıklıkla kullanılan bir besin olarak öne çıkar. Ayrıca dilimlenmiş halde sunulan salam, çok rahat bir şekilde tavada da pişirilebilir. Dana salamda bol miktarda sodyum ve potasyum mineralleri bulunur. Öte yandan salamda eser miktarda A ve C vitaminleri de yer alır.

  Bonservis; otel, cafe ve restoran gibi Horeca sektöründe faaliyet gösteren işletmelere hizmet verir. Bonservis, geniş ürün yelpazesi ve uzman kadrosu sayesinde ev dışı tüketim (EDT) ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilir. 2005 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden Bonservis, yerli ve yabancı birçok markanın ürününü ürün yelpazesinde bulundurur.

  Alerjen Uyarısı

  Az miktarda da olsa glüten, soya, kereviz ve laktoz içerebilir.

  Saklama Koşulları

  Buzdolabında 0 ila 4 derece arasındaki sıcaklıklarda saklanmalıdır.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  1000 Gram

  Kullanım Önerileri

  Kahvaltılık olarak tüketilebilir ve sandviçlerde tercih edilebilir.

 • 1 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.