Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)
STOK TÜKENMİŞTİR

Esaslı Dana Nugget

250 Gram
10,50 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Esaslı Dana Nugget

  Müşterilerinin beklentilerini her zaman ön planda tutan Esaslı, dana nugget ürünüyle de yüksek kalite standardını sürdürür. Titiz bir şekilde baharatla harmanlanan kaliteli dana eti daha sonra nugget formuna getirilir. Özel kaplama malzemesi ile kaplanan etlere ön kızarma uygulanır ve bu etler daha sonra özel fırınlarda pişirilir. Koruyucu atmosferde paketlenen ürün, sağlık ve lezzet açısından eşsiz bir deneyim sunar. Esaslı Dana Nugget ile konuklarınıza birbirinden leziz tarifleri kolayca hazırlayabilirsiniz.

  2005 yılından bu yana otel, restoran ve kafe gibi işletmelerin Ev Dışı Tüketim (EDT) ihtiyaçlarını karşılayan Bonservis, kaliteli ve lezzetli ürünleriyle sektörün büyük markaların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Türk ve dünya mutfağının lezzetlerine hızlı ve pratik bir şekilde ulaşmanızı sağlayan Bonservis, işletmenizin tüm ihtiyaçlarının rahat ve güvenilir bir şekilde karşılanmasına yardımcı olur.

  Alerjen Uyarısı

  Ürün glüten, buğday, süt, laktoz ve yumurta içerir.

  Saklama Koşulları

  Esaslı Dana Nugget’ı 4 derece sıcaklıkta muhafaza ediniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  250 Gram

  Kullanım Önerileri

  Birçok farklı tarifte kullanım için ideal olan Esaslı Dana Nugget’ı kızartabilir ya da fırında pişirebilir ve konuklarınıza lezzetli bir servis hazırlayabilirsiniz. Öncesinde pişirilen ürünün servise hazır hale gelmesi için ısıtılması yeterlidir.

 • 250 Gram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.