Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd

Esaslı Dana Macar Salam

1 Kilogram
148,90 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Esaslı Dana Macar Salam

  Dana etinin en güzel yerlerinin işlenmesi sonucu üretilen Esaslı Dana Macar Salam, kahvaltı sofralarında sıklıkla tercih edilen besinlerden biridir. Otellerin, restoranların ve kafelerin serpme ve açık büfe kahvaltılar için yaygın olarak kullandığı Macar salam, çok amaçlı kullanımı ile de bilinir. Uygun saklama koşullarında saklandığı takdirde tazeliğini son kullanma tarihine kadar koruyabilir.

  Hamur işlerinde sıklıkla tercih edilen salam, pizza ve diğer unlu mamullerin imalatında da sıkça karşılaşılan bir besindir. Böylelikle birçok pastanede ve fırında sıklıkla tercih edilen ham maddelerin başında gelir. Protein bakımından zengin olan salam, sodyum ve potasyum gibi mineralleri de ihtiva eder. Öte yandan salamda az miktarda A ve C vitaminleri de bulunur.

  Horeca sektöründeki restoran, bar ve otel gibi işletmelere hizmet veren öncü markalardan olan Bonservis, geniş ürün yelpazesinde yer alan ürünleri kuru depolarda +4 ila -18 derece arasındaki sıcaklıklarda saklar. 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren Bonservis, yerli ve yabancı birçok markanın ürünlerini Ev Dışı Tüketim (EDT) sektöründe yer alan otel, bar ve restoranlara tedarik eder.

  Alerjen Uyarısı

  Az miktarda da olsa laktoz, soya, kereviz ve glüten içerebilir.

  Saklama Koşulları

  Buzdolabında 0 ila 4 derece sıcaklıklarda saklanmalıdır.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  1000 Gram

  Kullanım Önerileri

  Kahvaltılık olarak tüketilebileceği gibi unlu mamullerde de kullanılabilir.

 • 1 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.