Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd

Esaslı Dana Baton Sucuk

500 Gram
81,90 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Esaslı Dana Baton Sucuk

  Tost, pizza, pide gibi yiyecekleri müşterilerinize sunarken kullanabileceğiniz Esaslı Dana Baton Sucuk ile leziz şekilde çeşitli yemekleri hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda sucuk içeren börek, kuru fasulye gibi yiyecekleri hazırlarken de Esaslı Dana Baton Sucuk’tan yararlanabilirsiniz. Baton şeklinde üretildiği için saklama kolaylığı yaratan bu ürün, bıçağınızla pratik bir biçimde dilimleyebilmeniz için de uygundur. Isıl işlem görmüş olduğu için güvenli ve leziz bir yapı kazanmış olan Esaslı Dana Baton Sucuk ile özel tatlar oluşturabilirsiniz.

  Restoran, kafeterya, otel gibi işletmeler için akılcı çözümler sunan Bonservis ile menünüzde yer alan yemekleri kısa bir sürede hazırlayabilirsiniz. Güvenli şekilde paketlenmiş olan ev dışı tüketim (EDT) ürünlerini işletmelere ulaştıran Bonservis sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Lezzeti ile ön plana çıkan gıda ürünlerini özenle saklayarak muhafaza eden Bonservis yardımıyla işletmeniz için kaliteli ürünler sipariş edebilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Ürünün içeriğinde eser miktarda glüten, kereviz, soya ve süt bulunabilir.

  Saklama Koşulları

  Sucuğu buzdolabınızda 0 ile 4 derecelik sıcaklıklar arasında saklayabilirsiniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  500 Gram

  Kullanım Önerileri

  Esaslı Dana Baton Sucuk’u tavada ya da fırında hazırlayacağınız gıdalarda kullanabilirsiniz. Sucuğu ince ya da kalın dilimler halinde ve düz ya da küp şeklinde keserek pişirebilirsiniz.

 • 500 Gram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.