Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)
STOK TÜKENMİŞTİR

Elit Megastar Siyah Zeytin (261-290) 10 kg

10 kg x 1 ad
333,40 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Elit Megastar Siyah Zeytin (261-290) 10 kg

  Hazır formda sunulan Elit Megastar Siyah Zeytin ile kahvaltı menülerinizi zenginleştirebilirsiniz. Zeytinyağı ve kekik taneleri ekleyerek, Elit Megastar siyah zeytini sunarak konuklarınıza sıra dışı lezzetler tattırabilirsiniz.

  Şeflerin bir numaralı tercihleri arasında yer alan siyah zeytin, her damak zevkine hitâp eden lezzeti ile büyük beğeni toplar. Konuklarınıza tattımak ve sunmak için siz de Elit siyah zeytini tercih edebilirsiniz. Elit Megaster siyah zeytini dilerseniz yeşil zeytinler ve maydanoz eşliğinde sunabilirsiniz.

  Bonservis, kaliteli üretim anlayışı ile 2005 yılından bu yana ev dışı tüketim (EDT) sektöründeki profesyonellere başarı ile hizmet verir. Dünya ve Türk mutfağından lezzetleri menülerinize ve sofralarınıza taşıyan Bonservis, Elit ürünlerinin satışını ve dağıtımını üstlenir. Siz de zincir restoranların, kafelerin ve otellerin öncelikli tercihleri arasında yer alan Elit ürünlerini seçebilir, Bonservis kalitesi ve güvencesiyle Elit Megastar siyah zeytini kahvaltılarınıza ekleyebilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi ürün üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Elit Megaster siyah zeytini kutusunda serin, kuru ve güneş görmeyen yerde muhafaza ediniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  10000 Gram

  Kullanım Önerileri

  Elit Megaster siyah zeytini kahvaltı menülerinde, meze tabaklarında, ara sıcak ve ara öğünlere kadar keyifle sunabilirsiniz. Hazırladığınız özel soslar eşliğinde servis edeceğiniz siyah zeytinin lezzetine lezzet katabilirsiniz.

 • 10 kg x 1 ad
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.