Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd

DE&CO Mısır Koçanı

425 Gram
37,40 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • DE&CO Mısır Koçanı

  Mutfak profesyonellerinin en çok tercih ettiği ürünlerden bir tanesi olarak bilinen DE&CO Mısır Koçanı, uluslararası mutfağın vazgeçilmez lezzetini size getirir. Kalitesi ve doğallığı sayesinde sıklıkla tercih edilen bu ürün, en sevilen tariflerde kullanılır. Farklı reçeteleriniz için hızlı ve kolay bir alternatif olan DE&CO Mısır Koçanı, lezzeti unutulmayacak et yemekleri, sebze soteler ve özellikle de salata tariflerinde kullanılabilir. Konserve formu sayesinde uzun süre bozulmadan muhafaza edebileceğiniz DE&CO Mısır Koçanı, hızlı tarifler için kurtarıcı bir malzemedir.

  2005 senesinden bu yana restoran, bar, otel, kafe gibi farklı işletmelerin Ev Dışı Tüketim (EDT) ihtiyaçlarını eksiksiz biçimde karşılayan Bonservis, doğal ürünleri sizlerle buluşturur. Özgün tarifler için kullanabileceğiniz birbirinden kaliteli ürünlere hızlı biçimde ulaşmanızı sağlayan Bonservis, profesyonel isimlerin birinci tercihi olarak öne çıkar.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi ürünün üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Ürünü açmadan serin ve kuru bir yerde son kullanma tarihine kadar saklayabilirsiniz. Ürünü açtıktan sonra mutlaka buzdolabında muhafaza edin ve aynı gün içinde tüketin.

  Net Gramaj

  425 Gram

  Kullanım Önerileri

  Ürünü her türlü tava ve tencere yemeğinde ve salata tariflerinizde yan malzeme olarak kullanabilirsiniz.

 • 425 Gram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.