Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Bonservis Sargılı Küp Şeker Tekli

5 Kilogram
111,20 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Bonservis Sargılı Küp Şeker Tekli

  Bonservis sargılı küp şeker ile sunum ve servislerinizde üst düzey hijyen sağlayabilirsiniz. Özel kağıt ambalajda sunulan Bonservis küp şeker, her daim tazeliği garanti eder. Çay ve kahve gibi sıcak içeceklerin içinde hızlıca çözümlenen sargılı şeker, mükemmel lezzet sunarak çay ve kahve servisine kolaylık katar.

  El değmeden paketlenen ürünler şeflere sunum ve servis aşamasında büyük rahatlık sağlar. İçecekleri tatlandırmanın yanı sıra sofra ve sunumlara estetik bir görüntü de katan sargılı şeker, konuklarınız için kusursuz hijyen sunar.

  ESAS Holding iştiraki olarak ev dışı tüketim (EDT) sektöründe profesyonellere hizmet vermeye devam eden Bonservis, Türk ve dünya mutfağından lezzetleri menülerinize taşır. 2005 yılından günümüze kadar kalitesiyle güven kazanan Bonservis ürünlerini siz de tercih edebilirsiniz. Zincir restoranların, kafelerin ve otellerin de öncelikli tercihleri arasında yer alan Bonservis ürünlerini seçebilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi ürün üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Ağzı açılan küp şeker kutusunu kuru, serin, neme ve güneşe maruz kalmayacak şekilde muhafaza ediniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  5000 Gram

  Kullanım Önerileri

  Bonservis sargılı küp şekeri, şeker ve kahve gibi içeceklerin yanında ihtiyaç duyduğunuz kadar kullanabilirsiniz. Her bir şeker ayrı paketlerde olduğu için sargılı küp şeker üst düzey hijyen sağlar.

 • 5 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.