Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Bonservis Patates Elma Dilim

2,5 Kilogram x 6 Paket
222,00 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Bonservis Patates Elma Dilim

  Her zaman kullanıcılarının en kaliteli ürünleri elde etmesi için çalışan Bonservis, her bir patates diliminin tohum halinden pişirilip hazır haline gelene kadarki tüm süreci titizlikle takip eder. Her aşamayı kayıt altında tutan firma, üst kademe tohumları tercih eder ve hastalıksız mahsül elde eder. Doğallığı ile ön plana çıkan patateslerde kaplama bulunmaz. Böylece yüksek besin değeri ve lezzetli patatesleriyle misafirleriniz için birbirinden hoş tarifler hazırlamanıza yardımcı olur.

  2005 yılından bu yana otel, restoran ve kafe gibi Horeca işletmelerinin Ev Dışı Tüketim (EDT) ihtiyaçları için birbirinden lezzetli ve kaliteli ürünler sunan Bonservis, kurulduğundan itibaren sektörün önde gelen markalarının ve profesyonellerinin vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. Dünya mutfağının özel lezzetlerine ihtiyaç duyan yerli ve uluslararası pek çok firmanın ihtiyaçlarını hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılayan Bonservis ayrıcalığıyla siz de işletmenize farklı bir hava kazandırabilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Bonservis Patates Elma Dilim, alerjen içermez.

  Saklama Koşulları

  Donuk olarak gelen ürünü -18 derecede muhafaza ediniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  15000 Gram (6 Adet x 2500 Gram)

  Kullanım Önerileri

  Ürünü önceden ısıtılmış 180 derece yağın içerisinde yaklaşık 4 dakika kadar pişirebilirsiniz. Bu süre sonunda patatesler altın sarısı rengini aldığında servise hazır haldedir.

 • 2,5 Kilogram x 6 Paket
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.